„Akademia Pana Kleksa” by DZIECIAKI ZE ŹRÓDEŁ

15 czerwca 2019 r. miało miejsce doroczne święto naszej szkoły. Tym razem rozpoczęliśmy je teatralną ucztą. Dzięki grantowi uzyskanemu z pomocą Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach uczniowie klas 0-3 przygotowali przedstawienie inspirowane „Akademią Pana Kleksa”. Wielotygodniowe przygotowania zaowocowały wyjątkowym finałem. Dzieci bez najmniejszej tremy  pokazały swoje aktorskie umiejętności podczas występu plenerowego. Publiczność żywo reagowała na występy poszczególnych klas, nie zabrakło też bisu. To ogromne przedsięwzięcie udało się nie tylko dzięki solidnej pracy dzieci, ale przede wszystkim dzięki zaangażowanym dorosłym. Dlatego serdeczne podziękowania należą się dla Pań: Moniki Rosińskiej, Teresy Bibik, Magdaleny Ostrowskiej, Ewy Jędrzejewskiej, Agnieszki Caban, Katarzyny Czeczott, Lidii Seligowskiej, Ilony Paluchowskiej. Dziękujemy również Centrum Kultury i Sztuki za wspaniałą współpracę i zaufanie. Mamy nadzieję, że to wydarzenie to dopiero początek, że kolejne ciekawe wyzwania sceniczne przed nami:)

R.A.