Ekologiczne upominki …

W dniu dzisiejszym rwetes wielki w klasie. Tyle rzeczy trzeba zrobić. Obdarować koleżanki kwiatkami💐, odwiedzić Panią dyrektor i Panie z sekretariatu z upominkiem, tortem🥧 i laurką, wykonać upominki dla Pań uczących w naszej szkole, nie zapomnieć o Pani Iwonce, Joli, Pani pielęgniarce, Pani psycholog, a także wykonać upominki dla najważniejszych kobiet w naszym życiu, czyli Naszych Kochanych Mamuś❤️❤️❤️. Skoro nasza szkoła uczestniczy w programie „Mądra Szkoła Czyta Dzieciom”, postawiliśmy na ręcznie robione, ekologiczne zakładki do książek. Nie zdążyłam uwiecznić wszystkich, bo rozchodziły się natychmiast, ale kilka fotek jest. Świętowaliśmy wspólnie, jedząc pyszny tort🍰🎂🥧, zrobiony przez Mamę Maksymiliana. Powiem tak, wart był wszystkich kalorii w nim zawartych😁🤗😁. Ewa J.