„Góry do góry”!

Podążając za sukcesami naszych uczniów, udostępniamy teledysk zespołu Małe TGD, w którym śpiewa nasza uczennica – Hania Wojciechowska.

Hania uczy się w klasie IV. Interesuje ją muzyka i taniec, jest też Skautką Europy i lubi podróżować. W zespole Małe TGD Hania śpiewa już 3 lata. Przed wakacjami nagrali płytę „Góry do góry” z 10 chrześcijańskimi utworami.
Piękna piosenka, świetnie zrealizowany teledysk i Hania na ekranie! W filmie szukajcie jej na łące (ubrana w żółtą koszulkę i niebieskie ogrodniczki) i na szosie oraz w scenach z mydlanymi bańkami. Gratulacje Haniu! „Góry do góry!” i dalej do przodu! Trzymamy za Ciebie kciuki!

A już w najbliższą niedzielę, 12 listopada, Hanię oraz jej koleżanki i kolegów z Małego TGD i Szkółki TGD będzie można zobaczyć na koncercie w Warszawie. Informacje znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/1860891774226108/ Wstęp na koncert jest bezpłatny.