Gość specjalny w ŹRÓDŁACH

 

 

 

 

 

Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej ŹRÓDŁA  w Skierniewicach zaprasza uczniów i rodziców na spotkanie z czołowym trenerem szachowym, Mistrzem Międzynarodowym Aleksandrem Kaczurem.

 Spotkanie odbędzie się w piątek 23 lutego br. o godz. 12.40 na sali gimnastycznej.

Podczas wizyty w naszej szkole Pan Aleksander opowie ciekawostki z życia we Lwowie, o pracy z czołowymi polskimi juniorami oraz o tym, jak osiągnąć sukces w szachach. Nie zabraknie poczucia humoru i refleksji nad tym, co w życiu istotne.

ZAPRASZAMY!

 

Aleksander Kaczur – mistrz międzynarodowy, jeden z czołowych trenerów w Europie. Jego wychowankami są m.in.: Dariusz Świercz (Mistrz Świata do lat 20), Alicja Śliwicka (Mistrzyni Europy do lat 10) oraz Kacper Drozdowski Mistrz Polski do lat 18). Za swoje sukcesy otrzymał od światowej organizacji prestiżowy tytuł FIDE TRAINER.