Już dziś !!!

W tym szczególnym roku szkolnym 2019/2020 nikt by nie przewidział , że świat się zatrzyma… Nasze życie musiało się zmienić z dnia na dzień. Odbiło się to również, a może przede wszystkim, na edukacji. Ostatnie 3 miesięcy pracy szkolnej odbyło się pod znakiem „nauki zdalnej”. Wielu się w tym odnalazło, ale są tacy, którzy jasno mówią, że model tradycyjny/stacjonarny to „prawdziwa edukacja”. Niemniej jednak bogatsi o to doświadczenie podsumowaliśmy kolejny rok w naszej szkole.

Każda klasa miało okazję spotkać się z wychowawcą i dyrektorem. Nie zabrakło wdzięczności (jak zawsze) i wielu wzruszeń. Z nadzieją na wrześniowy powrót do murów szkoły WITAMY WAKACJE !!!

PODZIĘKOWANIA PŁYNĄ W KAŻDĄ STRONĘ. DO RODZICÓW, KTÓRZY UDŹWIGNĘLI CIĘŻAR PRZYSPIESZONEGO SZKOLENIA NA NAUCZYCIELI/EDUKATORÓW SWOICH DZIECI, DO UCZNIÓW, KTÓRZY ELASTYCZNIE ODNALEŹLI SIĘ W ZDALNYM SYSTEMIE, DO GRONA PEDAGOGICZNEGO, KTÓRE Z DNIA NADZIEŃ PRZESZŁO REWOLUCJĘ W SWOIM WARSZTACIE PRACY, DO DYREKCJI, KTÓRA SPROSTAŁA TRUDNYM WYMAGANIOM WŁADZY I TROSZCZYŁA SIĘ, ABY NOWE ROZWIĄZANIA BYŁY WDRAŻANE I ŻEBY ODBYŁO SIĘ TO Z NAJWIĘKSZĄ KORZYŚCIĄ DLA UCZNIÓW…

A PRZEDE WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY PANU BOGU, ŻE PRZEPROWADZIŁ NAS PRZEZ TEN SZCZEGÓLNY CZAS….

Uroczyste zakończenia miały miejsce w gronach klasowych, a jak to wyglądało będziemy sukcesywnie pokazywać na naszym profilu facebookowym, bo wiemy, że ważne jest to wspomnienie szczególnie dla Rodziców:)