„NAKRĘĆMY SIĘ NA CZYTANIE” … W KONKURSIE

pobrane (2)

Bierzemy udział w konkursie „Książki naszych marzeń”, organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej!

Popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz zachęta do podejmowania inicjatyw na rzecz zwiększenia zainteresowania czytaniem książek wśród uczniów – to główny cel tego konkursu.

Nas nie trzeba przekonywać, jesteśmy „Czytającą Szkołą”. Codziennie czytamy uczniom przez 30 minut, dla przyjemności. Oni już dawno dali się przekonać, że czytanie jest fajne:)

Zobaczcie jak staramy się o „Książki naszych marzeń”:

Napisano w Aktualności

Tylko u nas Twoje dziecko znajduje się pod opieką osobistego opiekuna dbającego nie tylko o jego potrzeby, ale i o właściwy rozwój i przedłużenie wysiłków podejmowanych przez rodziców w domu, dobrany odpowiednio plan nauczania oraz metody kształcenia i wychowania zachęcające dziecko do kreatywności i samodzielnego myślenia