Nauczyciele na wesoło:)

Wesoły portret nauczyciela”
W świetlicy szkolnej został zorganizowany konkurs plastyczny. Zadaniem uczniów było narysowanie portretu nauczyciela nie w rzeczywistości lecz na wesoło. Powstało wiele ciekawych prac, z których zostały wybrane te gdzie uczniowie wykazali się nie tylko umiejętnościami, ale także pomysłowością i kreatywnością. Najciekawsze pracę zostały nagrodzone dyplomem i nagrodą rzeczową. Nie zabrakło również słodkiego upominku dla wszystkich uczestników.

Nagrody i dyplomy zostały przyznane w dwóch kategoriach wiekowych:
Klasa1
1 miejsce – Maksymilian Kwiatkowski
2 miejsce – Alan Kwiatkowski
3 miejsce – Wiktoria Magdziarz
Klasa 2-3
1 miejsce – Tola Nowicka
2 miejsce – Roksana Wieczorek
3 miejsce – Szymon Karcz
 
Wyróżnienie otrzymał Mikołaj Kwiatkowski.
 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Brawo dla WAS👏👏👏
Kinga Zbudniewek