Ostatni start – edycja jesień „Czwartki Lekkoatletyczne”

Uczniowie naszej szkoły już po raz czwarty wzięli udział w edycji Czwartków Lekkoatletycznych. W dniu dzisiejszym naszą szkołę reprezentowała grupa 15 uczniów. Był to nie tylko najliczniejszy występ, ale również najbardziej udany pod względem wejść na podium. Dziś udało się nam wywalczyć dwa pierwsze miejsca oraz trzy drugie. Na podium jak co tydzień znalazła się Ania Caban oraz Marta Maniakowska i Alex Kantorski. Ania zdobyła pierwsze miejsce w biegu na 60 m oraz w skoku w dal. Marta Maniakowska zdobyła drugie miejsce w biegu na dystansie 300 m oraz skoku w dal. Alex Kantorski uplasował się na drugim miejscu w biegu na dystansie 1000 m. Szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3a – Ania Caban, Jacek Bibik, Mikołaj Kwiatkowski, Wojtek Adamala; uczniowie klasy 3b – Paulina Belta, Maja Milczarek , Maja Wojciechowska, Kasia Markowicz, Alex Kantorski ; uczennice klasy 5 – Tosia Augustyniak, Małgosia Augustyniak; uczeń klasy 4 – Antek Głuszek oraz uczniowie klasy 6 – Zuzia Szubielak, Jacek Adamala. Wszystkim uczestnikom gratulujemy zdobytych miejsc i osiągniętych rezultatów.

Teraz czas na regenerację oraz czas na przygotowanie do kolejnych startów w kwietniu.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy również zaangażowali się w pomoc aby dzieci mogły uczestniczyć.

Kinga Zbudniewek