Po prostu wdzięczność:)

Emocje po wyciecze już opadły, a my otrzymaliśmy taki wspaniały dyplom… Chcielibyśmy bardzo podziękować za ten gest oraz za podziękowania i miłe słowa otrzymane od wszystkich w związku z odbytą wycieczką. Takie słowa świadczą o zadowoleniu naszych dzieci, o co nam w tym wszystkim najbardziej chodziło. Od siebie chcielibyśmy pogratulować rodzicom uczestników wycieczki, za ich wspaniałe pociechy, były zdyscyplinowane, chętne do działania, posłusznie, reagujące na wszystkie polecenia i nienarzekające. Nasze gratulacje chcemy skierować również do Dyrekcji Szkoły, bo tacy uczniowie to prawdziwy skarb. To wszystko bardzo buduje i zachęca do dalszego działania, które będziemy kontynuować na tyle, ile pozwoli nam czas.

Pozdrawiamy wszystkich!

Beata i Waldemar Andrzejewscy