Podsumowanie akcji SZLACHETNA PACZKA

Kochani, przez ostatnie dwa tygodnie przynosiliśmy do szkoły dary dla pewnej rodziny w potrzebie, której społeczność „Źródeł” postanowiła pomóc w ramach przedświątecznej ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Bardzo dziękujemy za Wasze hojne serca, zebraliśmy wszystko, czego nasza rodzina potrzebowała: żywność, środki czystości, zimowe ubrania i buty, artykuły i przybory szkolne, koce, poduszki a także wymarzone przez każdego z członków rodziny prezenty gwiazdowe, w tym zabawki dla dzieci oraz lodówko-zamrażarkę, meble i węgiel na zimę! W czwartek i piątek z ogromną pomocą i zaangażowaniem rodziców pakowaliśmy dary w paczki i załadowaliśmy wszystko na samochód, którym jeden z ojców zawiezie je do magazynu „Szlachetnej Paczki” w Łowiczu. Wielkie podziękowania kierujemy do naszych szkolnych koordynatorów tegorocznej akcji – Kasi o Dominika Koteckich, których pomoc była bezcenna.
Chcielibyśmy zarówno w swoim imieniu jak i obdarowanej rodziny serdecznie podziękować wszystkim naszym DARCZYŃCOM !!!
Dyrekcja i kadra NSP „Źródła” w Skierniewicach
DSCF2711 DSCF2714 DSCF2718 DSCF2721