Rekolekcje wielkopostne

Co jest kluczem do Nieba? Oczywiście wielkie, dobre SERCE!
O tym w środę 22 marca każde dziecko mogło się dowiedzieć na Szkolnych Rekolekcjach Wielkopostnych, które przeprowadził ks. Marcin Moks. Malowanie serc, nowe piosenki religijne i tańce napełniły wszystkie dzieci naszej szkoły wielką radością. Potem wymyśliliśmy wspólnie nasz NIEBOLOT – czyli taki pojazd, którym możemy dostać się do Nieba. Składa się on z kilku ważnych elementów: wiary, serca, modlitwy i dobrych uczynków. Było naprawdę SUPER! Bardzo dziękujemy!

Alicja Świerczek

______________________________________________________
Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła” składa serdeczne podziękowania za poprowadzenie  z prawdziwa pasją, zaangażowaniem i troską duszpasterską szkolnych rekolekcji wielkopostnych
KSIĘDZU MARCINOWI MOKSOWI.
Rekolekcje były nie tylko pożyteczne dla duszy i ciała, ale ukazały wspaniałe świadectwo dzięki Księdza postawie oraz podejściu do dzieci.
Jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY:)