Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

„Serce wielkie nam daj, zdolne objąć świat, Panie serce nam daj, mężne w walce ze złem…”. Tymi słowami pieśni na rozpoczęcie mszy św. w parafii Św. Stanisława BM powitaliśmy nowy rok szkolny. Tradycyjnie mszę odprawił i wygłosił do nas słowo ks. Stanisław Dusiło. Licznie zgromadzeni podjęliśmy refleksję nad tym, co nas czeka w tym roku. Jesteśmy pełni nadziei na lepszy czas. Tym bardziej cenimy sobie czas radosnego spotkania.
Dzisiejszy dzień to oczywiście czas zadumy i wdzięczności dla tych, którzy dla naszej Ojczyzny walczyli do końca… Dlatego delegacja naszych uczniów złożyła kwiaty i zapaliła znicze przy mogiłach bohaterów poległych w walkach II wojny światowej na cmentarzu św Józefa.
Pełni zapału rozpoczynamy kolejną przygodę, rok szkolny 2021/2022 uważamy za otwarty!