Skarb zdobyty – witajcie wakacje !

Pożegnania kilka słów, Pitagoras bądźcie zdrów… Klasa 2B pracowała w tym roku na podręcznikach, których bohaterowie przez cały rok zmierzali do celu. Celem było odnalezienie skarbu. Zatem i u nas nie mogło być inaczej. W dniu dzisiejszym uczniowie musieli odnaleźć, ukryte w klasie kluczyki, następnie, grając w „wisielca”, musieli rozszyfrować hasło, aby dowiedzieć się, gdzie jest ukryty skarb. Czy to już wszystko? Nie… Byłoby zbyt prosto. Żeby otworzyć skarb, musieli, jedno, po drugim, dopasować kluczyki do kłódek i je otworzyć. Dopiero po otworzeniu 12-ej kłódki, łańcuchy puściły… Co znaleźli, niech pozostanie słodką tajemnicą. I tak żegnamy się na czas wakacji, by w klasie 3-ej wziąć się ostro do pracy. A podręczniki? Hmm.. Zdaliśmy je dla młodszych kolegów i koleżanek, a jedna z książek, czeka na nas na terenie szkoły, na jednym z drzew, sami zobaczcie zdjęcie.

Ewa Jędrzejewska