Sukcesy naszych szachistów na początku roku szkolnego.

Rok szkolny już się zaczął, niedługo eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w szachach klasycznych. Przygotowując się do tych rozgrywek, nasi uczniowie wybrali się do Karczewa koło Otwocka, gdzie wzięli udział w dwóch turniejach. Zaczęło się od zwycięstwa w sobotnim Turnieju Klasyfikacyjnym, gdzie uczeń klasy startowej Wojtek Adamala zwyciężył z wynikiem 6 punktów na 7 możliwych i oprócz pucharu zdobył IV kategorię szachową. Równolegle rozgrywany był trwający dwa dni turniej OPEN, w którym czwarte miejsce zajął Filip Nowicki, uczeń czwartej klasy, a piąte miejsce zajął Jacek Adamala, uczeń klasy trzeciej. Obaj chłopcy zdobyli 4.5 punkta na 7 możliwych, a z bezpośredniego pojedynku między nimi zwycięsko wyszedł Filip.
Zawodnikom życzymy rosnącej formy i zdobywania kolejnych kategorii.