Świąteczne spotkanie w ŹRÓDŁACH

W ostatni dzień szkolny przed Wielkanocą uczniowie wraz z kadrą spotkali się aby złożyć sobie życzenia świąteczne. Spotkanie zaczęło się od pogadanki o historii Zbawienia, którą przygotowała p. Lucja Skarzyńska, katechetka. Przy tej okazji nie zabrakło nawiązania do Narodowego Dnia Życia, obchodzonego zgodnie z uchwałą Sejmu RP 24 marca.

Dzieci również przygotowały część artystyczną. Uczniowie klasy trzeciej wykonali po angielsku piosenkę „Bunny Easter”. Reprezentacja drugoklasistów zaprezentowała wiersze o tematyce wielkanocnej. Również najmłodsi, czyli klasa startowa, przygotowali świąteczne piosenki. W tej uroczystej atmosferze Dyrekcja wraz z kadrą i dziećmi składali sobie życzenia dzieląc się jajkiem. Zwieńczeniem całości był przepiękny i przepyszny słodki poczęstunek, który był niespodzianką od Mamy Zuzi Salamon. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

DSC06524 DSC06528 DSC06529 DSC06538 DSC06544 DSC06545 DSC06550