Świętowania nadszedł czas …

W nocy z 3 na 4 marca br. przywitaliśmy zwycięzców! Miło nam poinformować, że w XIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności we Wrocławiu dwie nasze drużyny stanęły na podium. W tegorocznych zmaganiach udział wzięły: ” Techniczne Asy” (pod wodzą trenerki p. Agnieszki Caban) uzyskując II miejsce (najlepsi, nie przyznano I miejsca) oraz „Zaskakujące Orły” z III miejscem (pod kierunkiem p. Anny Karcz). Dziękujemy za podjęty wysiłek dzieciom, trenerkom, asystentkom (mamom wspierającym cały cykl pracy: p. Annie Grzejszczak, p. Kindze Brzezińskiej, p. Ilonie Paluchowskiej) i rodzicom za wytrwałe wsparcie! Nade wszystko gorąco gratulujemy zwycięzcom!

Oto jak minął czas we Wrocławiu naszym drużynom:)

Techniczna w składzie: Miłosz Kornacki, Gosia Wójcik, Ania Caban, Jacek Bibik, Rafał Brzeziński, Elvis Paluchowski.

Konstrukcyjna w składzie: Lena Kazimierczuk, Marysia Augustyniak, Paweł Karcz, Karol Grzejszczak, Mikołaj Kwiatkowski, Wojtek Adamala.