Szkolny Dzień Chłopaka

Mamy dużo szczęścia… w tym roku mogliśmy świętować Dzień Chłopaka z wielką pompą:)

Samorząd Uczniowski oraz wolontariusze postanowili zorganizować wielkie wydarzenie – Szkolny Pokaz Mody Męskiej „na wesoło” dla klas 4-8. Cóż to było za wydarzenie… Rano reprezentanci SU odwiedzili Panów pracujących w naszej szkole oraz chłopców wszystkich klas, żeby złożyć życzenia i nieco osłodzić ten dzień… Wszyscy w napięciu czekali na główne wydarzenie, które po intensywnych przygotowaniach odbyło się na sali gimnastycznej. Do zabawy przystąpili chłopcy z klas 4, 5, 6, 8 oraz p. Robert od angielskiego:) Wszyscy zrobili furorę dzięki swoim stylizacjom, widownia szalała, a Jury konkursowe miało nie lada gratkę oceniając najciekawsze kreacje.

Warto podkreślić, że do wyzwania stanęli: z kl. 8 Nikodem Goździk, Jacek Adamala, Karol Kłosiński; z kl. 6 Antek Głuszek; z klasy 5 Mikołaj Kwiatkowski, Elvis Paluchowski, Gabryś Gołębiowski, Tomek Adamala, Wojtek Adamala; z klasy 4 Staś Głuszek; oraz p. Robert Kowalczyk, nasz nauczyciel j. angielskiego.

Wszyscy zasłużyli na uznanie, nagrody, pamiątkowe dyplomy, jednak aby podkreślić wyjątkowe pomysły przyznano tytuły w 4 kategoriach:

  1. mistrz marketingu wizerunkowego – Nikodem Goździk
  2. mistrz kreatywnego stroju – Jacek Adamala
  3. ulubieniec publiczności – Karol Kłosiński i Tomasz Adamala
  4. najzabawniejszy chłopak – p. Robert Kowalczyk

Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!