Uwaga VII i VIII – klasiści!

KONKURS GEOLOGICZNY – TAJEMNICZY ŚWIAT JASKIŃ

Zapraszamy uczniów klas VII – VIII do wzięcia udziału w XXII edycji konkursu geologicznego Tajemniczy świat jaskiń.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy teoretycznej na jeden z poniższych tematów:

Temat 1. Moje spotkanie z krasem

Temat 2. Jaskinia – otwarta księga wiedzy

Temat 3. Czym są zjawiska krasowe i gdzie występują ?

Szczególnie cenne jest ukazanie przez ucznia własnych doświadczeń z podziwiania krajobrazu krasowego (własne fotografie, autorskie rysunki i szkice, komentarze). Objętość tekstu w pracy nie może przekroczyć 4 stron A4 (dwóch kartek), nie licząc materiału graficznego. Termin przyjmowania prac upływa 26 marca. Prace wraz z formularzem zgłoszeniowym będzie przyjmował Pan Wojciech Frączek.

regulamin_2021

Konkurs-geologiczy-dla-klas-VII-VIII