Dobre nawyki ćwiczymy!

Punktualność dobrym nawykiem ⏰⌚. W dniu 2 XII br. wychowawcy klas podsumowali pierwszy trymestr roku szkolnego pod względem punktualności przychodzenia uczniów na zajęcia. W klasie trzeciej mam aż 8-u takich śmiałków, którzy nie spóźniają się na zajęcia lekcyjne. Z tej okazji medalami? MISTRZ PUNKTUALNOŚCI?zostali nagrodzeni przez Pana Dyrektora : Szymon Czerwiński,  Jacek Kuś,  Oliwia Skowrońska,  Zuzia Szubielak, Basia Głuszek, Kinga Zdun,  Zosia Giłka i Marta Maniakowska. Gratulujemy, jesteście wzorem dla innych!? Ewa J.

W klasie drugiej Mistrzami Punktualności zostali: Karol Lewandowski, Jaś Andrzejewski, Piotr Kuś, Małgosia Augustyniak, Hania Giłka i Weronika Witkowska.  Brawa należą się również naszym pierwszakom: Antosiowi Głuszkowi, Kacprowi Boguszowi, Wojtkowi Grzelakowi, Mikołajowi Kamińskiemu, Michałowi Kolasie, Zuzi Koteckiej, Krzysiowi Lewandowskiemu, Wojtkowi Sitarzowi, Stasiowi Strzelczykowi, Adasiowi Szubielakowi oraz Asi Wójcik.

W klasie IV medale otrzymali: Filip Firlej, Marianka Maniakowska, Dawid Siek, Ania Nowacka, Filip Nowicki.

Gratulacje dla wszystkich punktualnych! Nie da się ukryć, że te medale to również wyraz uznania dla rodziców, dzięki którym dzieci mają szansę przybywać do szkoły na czas!!! Dziękujemy!!!

20161202_123611

img_20161206_085744wp_20161202_12_48_37_pro