Jak to działa? … czyli zaglądamy pod maskę

Do MĘSKIEGO KLUBIKU przybył dziś gość specjalny – Pan Artur Sułek. Zaczęło się od męskiego czytania. Dziś chłopcy odłączyli się z „Czytającej Szkoły” aby przejść do „Męskiej Czytającej Szkoły”:). Tam wysłuchali książki ” Bracia Lwie Serce”. Dla tych, co nie wiedzą, trzeba dopowiedzieć, że to opowieść o męstwie, walce w imię wolności, poświęceniu, przełamywaniu własnych słabości i potędze miłości. Krótko mówiąc, doskonała inspiracja dla chłopców:)
A po czytaniu zaczęło się na całego: chłopcy dowiedzieli się w szczegółach jak to się dzieje, że samochód jedzie. Niby to takie oczywiste, ale grunt to zbadać temat dogłębnie. Najpierw trochę teorii, potem lekcja praktyczna i w końcu finał – męska przejażdżka:)

PANIE ARTURZE, DZIĘKI !!!!
CHŁOPAKI ZE ŹRÓDEŁ”