Mazurkowe spotkanie klubiku dla dziewcząt

SONY DSC

Ostatni szkolny dzień przed Wielkanocą zaowocował twórczością cukierniczą. Do klubiku dziewczynek zawitała p. Dorota Kłossowska – mama Zuzi, aby podzielić się talentem kulinarnym. Wielka szkoda, że każda miała do ozdobienia tylko jeden mazurek. Nie brakowało im inwencji twórczej i każda mogłaby ozdobić co najmniej kilka. Oczywiście nie zabrakło też podjadania słodkich elementów dekoracyjnych:)

Mazurki były wykonane przez Zuzię i jej mamę według rodzinnego przepisu. Tradycja pieczenia i dekorowania mazurków i pierniczków jest u nich obecna od pokoleń.

Pani Doroto, dziękujemy za radość i emocje, które wniosła Pani do naszego klubiku!

Mazurki…palce lizać:) Czy jakiś dotrzyma do Świąt? Chodzą słuchy, że tajemnicze zniknięcia odbyły się już w drodze do domów?

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC