Uwaga – nowe zajęcia dodatkowe! TYLKO DLA CHŁOPCÓW:)

klubik„MĘSKI KLUBIK – spełniamy chłopięce marzenia!
Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców na zajęcia pełne męskich atrakcji i zabaw.

Pomóżmy naszym synom odkryć iście męski świat i znaleść radość w chodzeniu do szkoły i robieniu tego co chłopcy lubią najbardziej! Przy okazji zabawy uczniowie będą mieli szansę w praktyce poznawać przeróżne interesujące ich dziedziny w atrakcyjny dla nich sposób!

Niech się James Bond kryje! Niech żyje przygoda! Niech żyje nasza szkoła!
Tu chodzą chłopaki na schwał!
Każde zajęcia będą niespodzianką; chłopcy jak w kinie akcji będą zaskakiwani różnymi propozycjami i będą mogli próbować swych sił – nigdy nie będą  mogli przewidzieć co stanie się następnym razem. Jednocześnie będą mieli szansę wyszaleć się w męskim gronie, co z pewnością przypadnie im do gustu.
Zapraszamy do współpracy również chętnych tatusiów. Na pewno każdy z Was ma jakąś pasję lub hobby, która może zainteresować chłopców.
Mężczyźni! Do biegu!… Gotowi?…. START!
Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek o g. 14.00, a w miarę potrzeb i możliwości może i częściej…”