Rodzinne Święto ŹRÓDEŁ – Jasełka 2018

20 stycznia br. społeczność ŹRÓDEŁ zgromadziła się w sali Kina Polonez aby świętować Dzień Babci i Dziadka poprzez występ i wspólne kolędowanie. Sala wypełniona była po brzegi, jest nas już całkiem dużo:)

Dzieci ze wszystkich klas przygotowały upominki muzyczne oraz plastyczne dla swoich kochanych dziadków. Wspólne kolędowanie podtrzymało nastrój niedawno obchodzonych Świąt Bożego Narodzenia. Grupa teatralna ” Debiut” pod kierownictwem p. Moniki Augustyniak przygotowała spektakl p.t. „Opowieść wigilijna” Karola Dickensa. Nasza reżyser nie ukrywała, że z każdym przedstawieniem jesteśmy o krok bliżej do prawdziwych emocji, scenicznego ruchu, gry aktorskiej, słowem – teatru. Prace trwały tylko 2 tygodnie, ale efekt był niesamowity. Aktorzy już dociekają nad czym teraz będą pracować:)

Kochanym Babciom i Dziadkom życzymy błogosławieństwa na każdy dzień i kolejnych powodów by być dumnymi z wnucząt:)

Szczególne ukłony dla wszystkich, którzy przygotowali i uświetnili to wydarzenie: Wychowawców, Rodziców, Uczniów. Wielkie podziękowania dla Rady Rodziców za zorganizowanie i przygotowanie poczęstunku dla wszystkich… Dziękujemy za obecność i dobre słowo ks. Grzegorzowi Gołębiowi. Za walory muzyczno-artystyczne dziękujemy p. Monice Augustyniak, p. Monice Rosińskiej oraz p. Arturowi Sułkowi.