Dorota Pszczółkowska

Nazywam się Dorota Pszczółkowska. Jestem dyplomowanym nauczycielem języka francuskiego z wieloletnim doświadczeniem. Posiadam tytuł magistra Lingwistyki Stosowanej ze specjalnością pedagogiczną na Uniwersytecie Warszawskim. Kocham dzieci i młodzież oraz język francuski, dlatego należę do tych szczęśliwców, którzy czują się spełnieni w swojej pracy. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam nauczając w szkole średniej, gimnazjum oraz w szkole podstawowej. Na przestrzeni tych lat organizowałam dla swoich uczniów wycieczki do Francji, wymiany zagraniczne (projekt eTwinnig) oraz współkoordynowałam dwuletni projekt Ambasady Francji w naszym mieście „Łódzkie bardziej francuskie”, który miał na celu propagowanie języka i kultury francuskiej w naszym regionie. Inne moje pasje to podróżowanie, rysunek, moda i wystroje wnętrz. Prywatnie jestem żoną Pawła oraz mamą trzech chłopców: Stanisława, Franciszka i Janka.. Mam nadzieję, że nauka elitarnego języka francuskiego w naszej szkole umożliwi lepszą przyszłość naszym uczniom a także przyczyni się do większego obycia zarówno w kraju jak i na świecie.