Ewa Kornacka

ekJestem magistrem geografii ukończonej na Uniwersytecie Łódzkiem oraz absolwentem pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Mazowieckiej Wyższej Szkole Humanistyczno – Pedagogicznej w Łowiczu. Jestem nauczycielem z kilkuletnim stażem. W zawodzie nauczyciela pracuję od 2007 roku. Pracowałam w różnych typach szkół, między innymi w liceum i gimnazjum jako nauczyciel geografii, w szkole podstawowej jako nauczyciel przyrody. Ostatnio poszerzyłam swoje doświadczenie zawodowe pracując w przedszkolu.
Uwielbiam pracę z dziećmi, sprawia mi ogromną radość móc mieć wpływ na ich rozwój duchowy i intelektualny. Bardzo lubię podróże i krajoznawstwo, szczególnie w gronie najbliższych mi osób. Lubię wędrować po górach i poznawać bliższe i dalsze okolice z perspektywy roweru. Moją pasją jest również dbanie o przydomowy ogród.
Prywatnie jestem żoną Tomasza i mamą wspanialej córki Oli.