Joanna Zembrzucka

Jestem absolwentką psychologii i pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z edukacją włączającą, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawie.

Mam to szczęście, że mogę łączyć pracę zawodową z pasją- od kilku lat pracuję z dziećmi. Z satysfakcją patrzę jak inni, z moim udziałem, rozwijają się i robią kolejne, ważne życiowe kroki, nie tylko w zakresie edukacji, ale przede wszystkim w obszarze działań społeczno- emocjonalnych, co ułatwi im dorosłe życie.

Praca w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Źródła” jest dla mnie wyzwaniem. Zapewniam, że moje: wiedza, doświadczenie, możliwości i zapał, będą pracowały dla dzieci każdego dnia. Jestem świadoma potencjału dzieci i dlatego angażuję się w ich rozwój.

Wolne chwile staram się wykorzystać w każdym calu: spędzam czas z mężem i córką, jeżdżę na rowerze, czytam książki, spotykam się z najbliższymi lub spaceruję z psem.