OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW

ROK SZKOLNY 2016/2017

  1. Filip Nowicki, kl. IV, zdobył IV miejsce w Turnieju szachowym OPEN podczas Otwockiej Jesieni Szachowej o Puchar Dyrektora  PMDK Otwock;

2. Jacek Adamala, kl. III, zdobył V miejsce w Turnieju szachowym OPEN podczas Otwockiej Jesieni Szachowej o Puchar Dyrektora  PMDK Otwock;

3. Wojciech Adamala, kl. startowa, zdobył I miejsce i IV kategorię w Turnieju Kwalifikacyjnym na V i IV kategorię pod patronatem Dyrektora  PMDK Otwock;

4. Filip Nowicki, kl. IV, zdobył złoty medal w kategorii chłopców z roczników 2005-2006 w turnieju szachowym w Chylicach;

5. Jacek Adamala, kl. III, zdobył srebrny medal w kategorii chłopców z roczników 2007-2008 w turnieju szachowym w Chylicach;

6. Ania Nowacka, kl. IV, zdobyła brązowy medal w kategorii kobiet w turnieju szachowym w Chylicach;

7. Jacek Adamala, kl. III, zdobył srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów w szachach do lat 9 w Spale; zakwalifikował się do przyszłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów;

8. Anna Nowacka (kl. IV), Filip Nowicki (kl. IV), Jacek Adamala (kl. III), Wojtek Adamala (kl.startowa) i Tomek Adamala (kl.startowa) zdobyli drugie miejsce w Polsce i wywalczyli srebrny puchar w Szkolnych Indywidualnych Mistrzostwach Polski 2017 w Poroninie.

9. Michał Kolasa (kl. I) – 1 miejsce w Finale Szkolnej Ligii Pływackiej organizowanym przez Pływalnię NAWA.

10. Anna Nowacka (kl. IV) – 2 miejsce w finale powiatowym 27 Małego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez CKiS

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

1. Jacek Adamala, kl. II, zdobył 1 miejsce oraz III kategorię szachową w Turnieju Kołowym w Puszczy Mariańskiej dla zawodników z rankingiem PZSzach 1400, czyli posiadających IV kategorię chłopców lub III kategorię dziewcząt;

2. Jacek Adamala, kl. II, zajął 3 miejsce w turnieju szachowym w Warszawie o puchar OKiE Bemowo SM Wola. Ze względów treningowych nasz siedmiolatek, zamiast w turnieju do lat ośmiu, zagrał w turnieju do lat dziesięciu, będąc zarazem jego najmłodszym uczestnikiem;

3. Bartosz Karcz, kl. I, zajął 3 miejsce (brązowy medal) w Otwartych Zimowych Mistrzostwach Skierniewic w Pływaniu;

4. Tomasz Adamala, kl.startowa, zdobył V kategorię szachową w V Turnieju Szachowym Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Warszawie;

5. Jacek Adamala, kl. II, zdobył złoty medal w turnieju szachowym ” Szachy rozważne” z cyklu Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne;

6. Michał Kolasa, kl. I, zdobył złoty medal w II edycji Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej o Puchar Prezesa Pływalni „NAWA”;

7. Dawid Siek, kl. III, zdobył wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki „SŁOWIKI”;

8. Lena Walas, kl. startowa, zdobyła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Poeci Dzieciom” organizowanym przez SP nr 2;

9. Jacek Adamala, kl. II, zdobył 9 w Mistrzostwach Polski Młodzików do lat 8 w szachach klasycznych oraz zakwalifikował się do reprezentacji Polski , która weźmie udział w Mistrzostwach Europy;

10. Jan Stankiewicz, kl. III, III miejsce w XI Konkursie Ortograficznym „As ortografii” w kategorii klas III;

11. Jacek Adamala, kl. II, wyróżnienie w XI Konkursie Ortograficznym „As ortografii” w kategorii klas II;

12. Jacek Adamala, kl. II, I miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Matematyka na 5” w kategorii klas II;

13. Tomek Adamala, kl. startowa, 17 miejsce w Mistrzostwach Polski chłopców do lat 6, zdobycie IV kategorii szachowej;

14. Wojtek Adamala, kl. startowa, 18 miejsce w Mistrzostwach Polski chłopców do lat 6, zdobycie V kategorii szachowej;

15. Michał Kolasa, kl. I, I miejsce w Finale Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej o Puchar Pływalni Miejskiej NAWA, w kategorii: chłopcy z rocznika 2009;

16. Jacek Adamala, kl. II, 12 miejsce w ogólnopolskim konkursie „Zuch” organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej;

17. Zofia Giłka, kl. II, 14 miejsce w ogólnopolskim konkursie „Zuch” organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej;

18. Jacek Adamala, kl. II, 10 miejsce w ogólnopolskim konkursie „Zuch – logiczne myślenie” organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej;

19. Jacek Adamala, kl. II, 1 miejsce w kategorii do lat 10 w Otwartych Mistrzostwach Łodzi w szachach;

20. Jacek Adamala, kl. II, 4 miejsce w Szachowym Festiwalu im. M. Najdorfa, grupa D (dzieci do lat 10), jednocześnie zdobywając II kategorię szachową;

21. Jacek Adamala, kl. II, 6 miejsce w Mistrzostwach  Polski Juniorów w szachach błyskawicznych, w kategorii chłopców do lat 8;

22. Tomek Adamala, kl. startowa, 40 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach błyskawicznych, w kategorii chłopców do lat 8 (był to 4 wynik wśród sześciolatków);

23. Jacek Adamala, kl. II, udział w Mistrzostwach Europy Juniorów w szachach klasycznych

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

1. Zuzanna Stankiewicz, kl.I – I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda” organizowanym przez SP 5

2. Uczennice: Oliwia Skowrońska, Zuzanna Stankiewicz, Zuzanna Kłossowska, kl. I – wyróżnienia w konkursie plastycznym „Piękno bolimowskiego parku krajobrazowego”

3. Kinga Zdun, kl. I – nagroda w konkursie plastycznym „Papierówka” organizowanym przez Bibliotekę dla dzieci

4. Antoni Gołębieski, kl. II, wyróżnienie w konkursie „Wojsko polskie w oczach dzieci” organizowanym przez Komendę Wojskową

C.d.n. 🙂

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

1. Marianka Maniakowska, kl. I – nagroda w konkursie plastycznym „Moja wymarzona podróż” zorganizowanym przez Kino Polonez

2. Uczniowie klasy pierwszej: Jakub Caban, Filip Firlej, Marianka Maniakowska, Dawid Siek – nagrody w konkursie plastycznym Projekt na plakat do ulubionej bajki” organizowany przez kino Polonez

3. Uczniowie klasy pierwszej: Filip Firlej, Marianka Maniakowska, Dawid Siek – III miejsce w kategorii zespół w międzyszkolnym konkursie „Mini playback show” organizowany przez SP 7 (Skierniewice Rawka)

4. Uczniowie klasy pierwszej: II miejsce – Filip Firlej, III miejsce – Marianka Maniakowska i wyróżnienie – Jacek Adamala z kl. startowej w konkursie edukacyjno – ekologicznym „Ptaki i inne latające cudaki” organizowany przez MOK, Zespół Parków Krajobrazowych woj. łódzkiego, Kuratorium Oświaty, Delegatura w Skierniewicach

5. Jacek Adamala, kl. startowa – II miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim „Poeci dzieciom” pod hasłem „Świat przyrody w literaturze dziecięcej” organizowany przez SP 2

Sekretariat czynny:
PN 8.00-16.00
WT 8.00-16.00
ŚR 7.30-15.00
CZ 7.30-15.00
PT 7.30-15.00






Nasze aktualne projekty



Lubimy czytać

Newsletter

RSS Pozostań z nami na bieżąco

Dołącz do nas!

Wciąż możesz przepisać swoje dziecko
Sprawdź co nas wyróżnia wśród innych

Czy wiesz, że

W naszej szkole kadra i rodzice uwzględniają okresy sensytywne w wychowaniu dzieci