Ewa Jędrzejewska

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz terapia pedagogiczna z logoterapią. Jestem nauczycielem kontraktowym nauczania wczesnoszkolnego i przedszkolnego, prowadzę zajęcia z logoterapii, terapii pedagogicznej oraz prowadzę koło plastyczne. Uzyskałam certyfikat Tutora i jestem Tutorem Rodzin. W szkole prowadzę Szkolną Kasę Oszczędności SKO. Bardzo lubię język rosyjski i posługuję się nim w mowie. Zamiłowanie do bycia nauczycielką miałam od najmłodszych lat, kiedy organizowałam dzieciom z bloku „kolonie blokowe” układając scenariusze zajęć i zabaw na wakacyjne dni, kiedy rodzice wszystkich dzieci byli w pracy. Skończyłam szkołę ogrodniczą i pracowałam nawet chwilkę w tym zawodzie, dzięki czemu dowiedziałam się, że ogrodnictwo to moja druga pasja, bo pierwsza to jednak nauczanie. Mam też zamiłowanie do wystroju wnętrz, co przejawia się w częstym przestawianiu wszystkiego w domu, zmianie kolorów i dodatków. Ukończyłam kilka dodatkowych kursów i szkoleń, m.in.: warsztaty „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, „Profesjonalne praktyki pedagogiczne drogą do sukcesu nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego”,„Wychowanie przez czytanie”, „Inteligencje wielorakie w praktyce”, „Nauczanie przez zabawę według systemu Ireny Budziszewskiej” i wiele innych. Prywatnie jestem żoną Mirosława oraz mamą dwóch fantastycznych córek : Asi i Emilki.

Moje motto : Wierzę, że całe dobro, które daję tym małym istotom wraca do mnie ze zdwojoną siłą.