Justyna Byczkowska

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie na wydziale pedagogiki, o specjalności Doradztwo Zawodowe.Jestem otwartą i bardzo przyjaźnie nastawioną osobą, co bardzo pomaga mi w nawiązywaniu pozytywnych relacji z innymi ludźmi. Nie boję się nowych wyzwań oraz zmian jakie niesie mi życie. Już wiem,że inaczej nie można, a otaczający nas ludzie to największy skarb. O tym rozmawiam z naszymi uczniami 🙂 Wspólnie z siódmoklasistami szukamy naszych mocnych i słabych stron, uświadamiany sobie jakie mamy umiejętności, by w przyszłości wykonywać zawód, który przyniesie nam najwięcej satysfakcji. W wolnym czasie inspirują mnie prawdziwe historie, świetna muzyka, dobry film, podróże i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.