Katarzyna Czeczott

Swoje zamiłowanie do pracy z dziećmi odkryłam kilka lat temu podczas odbywania praktyk w szkole podstawowej. Poznawanie i eksplorowanie świata wraz z dziećmi, rozwijanie ich zainteresowań oraz talentów dają mi dużo satysfakcji oraz motywują do działania. Jestem absolwentką studiów polonistycznych oraz pedagogicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Dzięki doświadczeniu w pracy z międzynarodowym programem Primary Years Programme (jeden z programów IB) podczas organizowania i prowadzenia zajęć opieram się na indywidualnym podejściu do uczniów, rozwijaniu kreatywności, wspieraniu otwartości na wiedzę oraz motywowaniu dzieci do samodzielnego myślenia. Pasjonuję się sportem, szczególnie biegami długodystansowymi.