Monika Augustyniak

DSC07287Praca z dziećmi towarzyszy mi od wielu lat. Już jako nastolatka prowadziłam scholę dziecięcą, byłam liderem wspólnoty młodzieżowej opiekującej się dziećmi niepełnosprawnymi, a w każde wakacje wyjeżdżałam jako animator grup dziewcząt w wieku 8-16 lat. Studia polonistyczne ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim. Tam zdobyłam również dyplom animatora kultury. Brałam udział w szkoleniach „Szkoła rodziców i wychowawców”, „Rodzeństwo bez rywalizacji” i „Razem przeciwko depresji”. Jestem skrzypaczką i dziennikarką. Moją pasją jest muzyka, teatr i sport, jednak najważniejsza jest rodzina, a co za tym idzie – tematy związane z wychowaniem i budowaniem relacji. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną Rafał i mamą Tosi, Marysi i Asi.