Miłośnicy królewskiej gry …

Gratulujemy uczniom, którzy odważyli się wziąć udział w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym SzachMax. Z niecierpliwością czekamy na wyniki! Oj działo się! Logiczne myślenie, pokonywanie presji czasu i szachowe zadania godne miana królewskiego wyzwania! Było nas aż 19 dzielnych rycerzy – miłośników królewskiej gry.

Wyzwanie podjęli:

uczniowie klasy II – Krzyś Ciołakowski, Igor Fijałkowski, Staś Głuszek, Lena Kazimierczuk, Olek Kłosiński, Rafał Kiszczak

uczniowie klasy IIIA – Wojtek Adamala, Marysia Augustyniak, Jacek Bibik, Rafał Brzeziński

uczniowie klasy IIIB – Tomek Adamala, Gabriel Gołębiowski, Maja Wojciechowska

uczniowie klasy IV – Adaś Szubielak, Wojtek Sitarz

uczniowie klasy VI – Jacek Adamala, Kacper Matuszewski

uczniowie klasy VII – Jakub Caban, Filip Nowicki.

Nasi uczniowie oczywiście na zakończenie koniecznie chcieli rozegrać partyjki szachowe i ochłonąć. Nasze komputery też się zagrzały! Wypieki na twarzy mieli też p. Agnieszka Caban i p. Szymon Adamala. Szachy to dyscyplina sportowa zapewniająca całkiem spore emocje i jedyna, która tak intensywnie rozgrzewa szare komórki. Gorąco polecamy, jeśli ktoś się waha!

A.C.