Programowanie – lubimy to:)

Dzieciaki uwielbianą nowoczesne technologie… a one są nie do zatrzymania:) Dlatego trzeba dotrzymywać kroku. Przed Państwem programujące pierwszaki !!!

„Photon Robot, to polska odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne narzędzia do nauczania. Produkt stworzyło czterech studentów i wykładowca z Politechniki Białostockiej. Photon to zabawka która rozwija swoje możliwości razem z Twoim dzieckiem. Robot posiada interaktywną historię, która motywuje dzieci do eksperymentowania i zabawy z robotem – ten, dzięki działaniom dziecka, otrzymuje nowe funkcje i możliwości. Photon jest wyposażony w nowoczesną technologię, potrafi reagować na wiele bodźców zewnętrznych, a dzięki dedykowanej aplikacji, pomoże dzieciom rozwinąć wyobraźnię, umiejętności logicznego i analitycznego myślenia, oraz nauczy dzieci podstaw programowania.