Akademia Talentów w paradzie szkół SŚKOiW

Jak co roku jesteśmy obecni podczas otwarcia Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Tegorocznym motywem, który był obecny w naszej grupie była „Akademia Pana Kleksa”. Przedstawienie muzyczne nasi aktorzy wystawili już po raz drugi na scenie CKiS.  A wszystko dlatego, że wzięliśmy udział w Małych Grantach Kultury…

Nasza grupa na otwarcie dotarła tym razem na platformie, której użyczyła nam firma MIRBUD. Dziękujemy!!! Przygotowania i końcowy efekt zawdzięczamy tradycyjnie zaangażowanym nauczycielom, rodzicom oraz uczniom. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą współpracę!!!

A oto nasze wspomnienia, za które dziękujemy fotografom: Annie Grzejszczak, Weronice Bibik, Agnieszce Zdun i Sławomirowi Głuszkowi:)

R.A.