Budowa szkoły czyni postępy!

Co już udało się osiągnąć?
Rozpoczęta pod koniec zeszłego roku inwestycja nabrała realnych kształtów. Mamy już fundamenty, ściany z gotowych modułów posadowionych na płycie fundamentowej oraz dach.
Wszystko to zostało sfinansowane ze środków pozyskanych z Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu „Inwestycje w oświacie – nabór 2023” (dotacja w wysokości 750 000 zł).
Teraz trwają prace wykończeniowe i instalacyjne wewnątrz budynku.
Nasza szkoła jest wyjątkowa bo to SZKOŁA BUDOWANA SERCEM ❤️.
W pracach uczestniczą bowiem także, oprócz zatrudnionych fachowców, nasi wspaniali wolontariusze: nauczyciele, rodzice a także uczniowie!
” Już dzisiaj zależy od polskiej młodzieży następne tysiąc lat.”
Dzieci nas przecież nie tyle słuchają, co przede wszystkim obserwują. A tu przykład idzie piękny.
Dzięki ich pracy koszty prac wykończeniowych są niższe choć nadal przekraczają nasze możliwości finansowe. Budynek szkoły będzie miał około 900 m2 i sam koszt instalacji elektrycznej i hydraulicznej to już dziesiątki tysięcy złotych. Nie ustajemy zatem w szukaniu nowych źródeł finansowania i proszeniu ludzi dobrej woli o pomoc 🙂
Jak możesz pomóc? Wszystko zależy od Ciebie.
Najpopularniejszą formą wsparcia jest darowizna, którą możesz następnie odliczyć od dochodu w rocznym rozliczeniu podatku. Możesz zostać jednorazowym darczyńcą lub wesprzeć nas zleceniem stałym. Dzięki tobie zyskamy stabilizację i jeszcze większą motywację do podejmowania działań.
Fundacja na Rzecz Wspierania Rodziny „ŹRÓDŁA”
ul. Św. Stanisława 10c/1
96-100 Skierniewice
BNP Paribas Bank Polska S.A.
75203000451110000002714270
Możesz też w zeznaniu podatkowym przeznaczyć swoje 1,5% na naszą Fundację:
Zapłatą jest zawsze uśmiech dziecka.
To dla nich – naszych uczniów podjęliśmy się tej inicjatywy.🌿
Dziękujemy z całego serca!