Dziękujemy czytającym Rodzicom:)

Czytający rodzice to skarb! Ta prosta czynność to wspaniała inwestycja w szczęście, rozwój, intelekt, psychikę i więzi dziecka.
W związku z XVI Tygodniem Czytania Dzieciom 3-10 czerwca 2017 r. nasi rodzice stawili się w szkole aby czytać całym klasom. Barwo! Bardzo dziękujemy:)
Czytajmy naszym pociechom codziennie w zaciszu domowym, czytajmy też w podróży, szkole, przedszkolu i na wakacjach. Podajmy codziennie super-witaminę, która kosztuje trochę czasu, ale za to ile w niej miłości, wiedzy, radości i przygody.
Czytać można zawsze i wszędzie. Rodzice z klasy startowej dali przykład nie tylko czytając w szkole, ale również na wycieczce – na lotnisku, w samolocie, pociągu, na plaży, tuż przed snem…
Niech ta akcja trwa cały rok!
Dziękujemy wszystkim rodzicom, a w szczególności Pani Danucie Wójcik, Pani Joannie Kryczce i Panu Markowi Cabanowi, którzy zawitali w szkole na czytelniczy maraton 8 czerwca 🙂
A.C.