Dzień Babci i Dziadka 2023

Po 2 latach powróciło nasze coroczne święto. Pod kierunkiem wspaniałych pedagogów uczniowie przygotowali Wieczór kolędowy i artystyczne występy z okazji Dnia Babci i Dziadka. Talenty zaprezentowali bardzo bogate: śpiew, taniec, gra na instrumencie, recytacja, aktorsko-kabaretowe pokazy… Brawa rozchodziły się przez dwie godziny… Wystąpili uczniowie klas 1-7. Nad całością czuwali nauczyciele: Agnieszka Porczyk, Lidia Seligowska, Agnieszka Caban, Elżbieta Smolarek, Joanna Maniakowska, Dorota Brzost oraz Artur Sułek. A ten miły wieczór 12 stycznia 2023 będziemy wspominać również dzięki uprzejmości Akademii Nauk Stosowanych Stefana Batorego w Skierniewicach, która udostępniła nam aulę.
Dziękujemy wszystkim osobom, które uświetniły ten wieczór, artystom i nauczycielom, rodzicom i dziadkom, wolontariuszom i pracownikom Akademii.
do galerii zapraszamy tutaj: https://www.facebook.com/szkolazrodla
Nagłośnienie użyte do przedstawienia zostało zakupione w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.