Ekologiczne upominki …

W dniu dzisiejszym rwetes wielki w klasie. Tyle rzeczy trzeba zrobić. Obdarować koleżanki kwiatkami?, odwiedzić Panią dyrektor i Panie z sekretariatu z upominkiem, tortem? i laurką, wykonać upominki dla Pań uczących w naszej szkole, nie zapomnieć o Pani Iwonce, Joli, Pani pielęgniarce, Pani psycholog, a także wykonać upominki dla najważniejszych kobiet w naszym życiu, czyli Naszych Kochanych Mamuś❤️❤️❤️. Skoro nasza szkoła uczestniczy w programie „Mądra Szkoła Czyta Dzieciom”, postawiliśmy na ręcznie robione, ekologiczne zakładki do książek. Nie zdążyłam uwiecznić wszystkich, bo rozchodziły się natychmiast, ale kilka fotek jest. Świętowaliśmy wspólnie, jedząc pyszny tort???, zrobiony przez Mamę Maksymiliana. Powiem tak, wart był wszystkich kalorii w nim zawartych???. Ewa J.