Głosujemy na naszych Nauczycieli!

Zapraszamy do udziału w głosowaniu na Nauczyciela Roku 2017.
Zagłosujmy na naszych nauczycieli! Wspólnie wybierzemy pedagoga, który nie tylko potrafi dobrze przekazać wiedzę, lecz także inspiruje, zachęca do działania, jest aktywny i oddany swoim uczniom.
Ogólne zasady głosowania
Głosy w konkursie można oddawać od czwartku (25 maja 2017) od godziny 0:00 do poniedziałku (19 czerwca 2017) do godz. 16:00.
Głosować można zarówno za pośrednictwem sms, jak i kuponów zamieszczonych w: ,,Głosie Skierniewic i Okolicy”, ,,Głosie Rawy Mazowieckiej i Okolicy” oraz ,,Głosie Żyrardowa i Okolicy”.
Głosowanie sms
Aby oddać ważny głos, należy wysłać sms o treści gs.nauczyciel.xx (gdzie w miejsce xx należy wpisać numer kandydata lub kandydatki do Tytułu Nauczyciela Roku 2017).
Sms należy wysyłać na numer 7148.
Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT. Jeden sms to 1 punkt.
Głosowanie na kuponach
Kupony będą publikowane w następujących wydaniach ,,Głosu Skierniewic i Okolicy”, ,,Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy” oraz ,,Głosu Żyrardowa i Okolicy”: 25.05 oraz 01.06, 08.06 i 15.06. Uwaga! Każdy kupon z gazety to 3 punkty oddane na danego kandydata.

W plebiscycie zwycięży ten nauczyciel, który zgromadzi największą liczbę punktów. Klasyfikacja Nauczyciela Roku prowadzona będzie oddzielnie dla każdego powiatu.
Głosowanie sms kończy się 19 czerwca o godzinie 16.
Laureat konkursu otrzyma nagrodę podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w placówce, w której naucza.
Nasi kandydaci:
Agnieszka Caban.   Wyślij sms o treści: gs.nauczyciel.17
Magdalena Ostrowska.  Wyślij sms o treści: gs.nauczyciel.18
Katarzyna Czeczott.  Wyślij sms o treści: gs.nauczyciel.19
Ewa Jędrzejewska.   Wyślij sms o treści: gs.nauczyciel.20
Monika Augustyniak.  Wyślij sms o treści: gs.nauczyciel.21

Głosujemy i namawiamy przyjaciół do głosowania!