IV Turniej Szachowy ŹRÓDEŁ

7 czerwca 2019 r. w naszej szkole miało miejsce doroczne święto szachów. Miłośnicy królewskiej gry wzięli udział w turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Skierniewice. Nad prawidłowym przebiegiem czuwał zespół – p. Joanna Majdan i p.Agnieszka Caban, na co dzień trenujące i uczące szachów w naszej szkole. Honory sędziego czyniła arcymistrzyni Joanna Majdan. W imieniu Pana Prezydenta nagrody wręczył p. Zbigniew Sawicki. Emocji jak zwykle nie brakowało… Wszyscy zwyciężyli, bo u nas nie ma przegranych:) Tabele wyników poniżej:

 

 

 

 

 

„Bardzo się cieszę ze w szkole mamy tak liczna grupę szachistów. W turnieju rywalizowało 28 zawodników takich, którzy grają już w szachy od lat, i takich, którzy robią to od niedawna. Dzieci wykazały się ogromna walecznością, skupieniem i sercem do szachów. O pierwsze trzy miejsca walka toczyła się do ostatniej rundy. Brawo dla Was, jestem z Was dumna. I co najważniejsze podczas turnieju nie poleciała żadna łza smutku. Widoczna była tylko radość na buziach. Dziękuję za kolejny super turniej ?

Joanna Majdan