KONKURS EKOLOGICZNY – NAGRODY CZEKAJĄ

Uwaga!

Jeszcze tylko do czwartku, 30 listopada br., czekamy na prace plastyczne w ramach ogłoszonego w szkole konkursu na wykonanie transparentu z okazji Światowego Dnia Czystego Powietrza.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 0-VII. Transparenty należy przygotować na kartkach brystolowych formatu A2 lub większym; prace oprócz części graficznej powinny być opatrzone hasłem odnoszącym się do tematyki konkursu – czystości i ochrony powietrza atmosferycznego. Transparenty mogą być wykonane indywidualnie lub w grupach, maksymalnie 4 osobowych.

Najlepsze prace w konkursie zostaną nagrodzone bonami do hurtowni artykułów papierniczych i biurowych „Ósemka – Ołówek”:
– NAGRODA GŁÓWNA w kategorii klas 0-III – bon w wysokości 50 zł,
– DWA WYRÓŻNIENIA w kategorii klas 0-III – bony w wysokości 30 zł,
– NAGRODA GŁÓWNA w kategorii klas IV-VII – bon w wysokości 50 zł,
– DWA WYRÓŻNIENIA w kategorii klas IV-VII – bony w wysokości 30 zł.

Prace uczniów zostaną zaprezentowane mieszkańcom Skierniewic 4.12.2017 r., podczas przemarszu szkoły ulicami miasta, pod hasłem „Szkoła Źródła – Ambasadorem Czystego Powietrza”.

Serdecznie zapraszamy do udziału!