Konkursy patriotyczne

Konkurs filmowy „Jestem dumny. Czym jest dla mnie patriotyzm?” 🎥 Tak!!! Wygraliśmy!🎉🏆🎉 Podczas Przeglądu Pieśni Patriotycznej w ramach Festiwalu Patriotycznego widownia mogła obejrzeć film zrealizowany przez uczestników KOŁA MEDIALNEGO pod kierunkiem p. Artura Sułka. Gratulujemy Monice Bielawskiej, Karolinie Łopatce, Basi Giłce, Frankowi Krzakowi (klasa 4), Rafałowi Kiszczakowi (klasa 5) oraz Mai Wojciechowskiej, Elvisowi Paluchowskiemu oraz Wojciechowi Adamali (klasa 6)!
Film nagrali uczniowie w ramach koła medialnego, dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu „Laboratoria przyszłości”.

Miło nam poinformować również, że Staś Rosiński, uczeń klasy 4 otrzymał wyróżnienie w Przeglądzie Pieśni Patriotycznej:) Brawo Stasiu:)
Poza uhonorowaniem na scenie CEKIS w szkole odbył się apel, podczas którego popłynęły podziękowania za wysiłek i pracę dla uczniów oraz nauczycieli: p. Monice Lusie za przygotowanie scenariusza filmu i p. Arturowi Sułkowi za realizację. W tak krótkim czasie – taki efekt🥳. Dyrekcja zadbała o dyplomy i drobne upominki 👏💌🎁… Apetyt rośnie w miarę jedzenia… przed nami kolejne konkursy:)
GALERIA ZDJĘĆ NA FB SZKOŁY
Organizator: Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach
Współorganizatorzy: Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Łodzi, I love SKC, Muzeum Historyczne Skierniewic im. Jana Olszewskiego
Współfinansowanie/darczyńcy: Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej, VEKA Polska , Mirbud SA, Bank Spółdzielczy w Skierniewicach
Można wyodrębnić wpis na temat filmu który nagrali uczniowie w ramach koła multimedialnego i znowu pochwalić się sprzętem LP.