Podziękowanie za PSIĄ LEKCJĘ

Dzień dobry,
Kierujemy ogromne podziękowania za zaufanie oraz chęć współpracy w ramach programu edukacyjnego o bezpieczeństwie dzieci i psów PSIA LEKCJA.

Ważne lekcje nie odbyłyby się gdyby nie Agnieszka Caban. Gratulujemy zaangażowania, chęci współpracy i najlepiej, w pełni przeprowadzonego programu edukacyjnego. Program PSIA LEKCJA wprowadza uczniów i uczennice w zagadnienia opieki nad psami, komunikacji psów i o tym jak zachowywać się bezpiecznie przy psie. Zachęca i angażuje dzieci do odpowiedzialnej postawy oraz do działania społecznego na podstawie zdobytej wiedzy.

Dzięki temu Agnieszka Caban i Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła” im. Św. Stanisława Kostki w Skierniewicach, a przede wszystkim dzieci przyczyniły się do wsparcia prowadzonej przez nas dogoterapii dzieci hospitalizowanych. Ogromnie dziękujemy!

W załączeniu składamy na Państwa ręce podziękowanie.
Mamy nadzieje, na dalszą współpracę, jeszcze wiele dzieciaków razem możemy nauczyć.

Z wyrazami szacunku,
Sabina Złotorowicz