Przyszli wynalazcy chodzą od nas

W ramach zajęć technicznych, uczniowie kl. 3B zaprojektowali, opisali, i wykonali prototypy przyszłych wynalazków. I tak w klasie pojawiły się : oczyszczacz powietrza zasilany baterią (w przyszłości baterią słoneczną), przenośny dystrybutor napojów w trzech smakach, niezbędnik ucznia, przydomowa deszczownia, pomocnik biurowy, sprawiedliwy rozdzielacz napojów, zabawka edukacyjna dla najmłodszych. Zawsze wiedziałam, że drzemie w nich potencjał. Drodzy Rodzice, wiem, że i Wy przyczyniliście się do tego, że wynalazki zadziałały. Dziękuję Wam za ten czas, spędzony z młodymi zdolniachami. Dziękujemy Panu Dyrektorowi za wizytę w naszej klasie i za słowa uznania i pochwały. Kochani uczniowie, przyszłość w Waszych rękach. Gratuluję! Jestem z Was dumna! Ewa J.