Staś Kostka – superbohaterem!

Nie milkną echa wczorajszego MIEJSKIEGO DNIA DZIECKA i udziału @Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŹRÓDŁA w Skierniewicach. Nasz parton – Św. Stanisław Kostka był wyjątkowym superbohaterem tego dnia. Uczestnicy quizu o jego życiu i dziełach przekonali się o tym (jeśli jeszcze tego nie wiedzieli).
Mieliśmy gości małych i dużych, przedszkolaków oraz uczniów, nawet dorośli chcieli sprawdzić swoją wiedzę o Stasiu… Miło, że wzięli w nim udział również Krzysztof Jażdżyk – Prezydent Miasta Skierniewice wraz z małżonką.
Kolejki ustawiały się nie tylko do stoiska quizowego, dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa szachów, tradycyjnych i ogrodowych. Królewska gra towarzyszy nam od początków szkoły i mamy się czym pochwalić na tym tle. Nasi uczniowie to finaliści mistrzostw Polski oraz uczestnicy mistrzostw świata i Europy…
Dziękujemy za ten wyjątkowy dzień wszystkim, którzy współtworzyli z nami to wydarzenie. Kolejny etap świętowania Dziesięciolecia naszej szkoły uważamy za bardzo udany:)