Sukcesy naszych lekkoatletów

Miejski Finał „Czwartków lekkoatletycznych” przechodzi do historii. W ostatnim starcie w tym roku nasza szkołę reprezentowali : Franek Porczyk, Kacper Salamon, Antek Porczyk, Janek Brudnowski, Ania Caban, Hania Giłka. Jak co tydzień spisali się bardzo dobrze zdobywając kolejne rekordy życiowe. Nasi uczniowie w klasyfikacji generalnej spisali się świetnie zdobywając miejsca medalowe. Ania Caban dwa złote medale w skoku w dal i biegu na 60m; Franek Porczyk srebrny medal w biegu na 60m; Hania Giłka srebrny medal w biegu na 60m i brązowy w skoku w dal. Nasza szkoła w klasyfikacji generalnej uplasowała się na 7 miejscu.
Hania, Ania i Franek będą reprezentować naszą szkołę na Finale Krajowym 2022 w Łodzi w dniach 18-19 czerwca. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia oraz jak najlepszych wyników 🥇🥈🥉
Dziękujemy Hani za udział w czwartkach lekkoatletycznych przez kolejne lata. Gratulujemy miejsc na podium, medali i wysokich wyników. Życzymy powodzenia oraz zdobywania medali na arenie krajowej, a może również międzynarodowej. Niestety ze względu na wiek (choć wieku się nie wypomina), nie będzie mogła w kolejnym roku już reprezentować drużyny Źródeł w kolejnej edycji Czwartków Lekkoatletycznych.
Do zobaczenia we wrześniu 2022 na kolejnej edycji. A naprawę warto. Brawo dla wszystkich, którzy reprezentowali szkołę w całej 26 edycji.
Kinga Zbudniewek, opiekun sportowy
galeria tutaj: