Sukcesy naszych uczniów:)

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły brali udział w następujących konkursach plastycznych:
– „Wojewódzki Konkurs na Kartkę Świąteczną 2023 zorganizowany przez Łódzki Dom Kultury;
– Powiatowy konkurs techniczny „ Makieta skierniewickiego zabytku” pod patronatem prezydenta Miasta Skierniewice, który zorganizowała Szkoła numer 1 w Skierniewicach oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Polskich Oddział w Skierniewicach.
Z przyjemnością i dumą informujemy, że w konkursie na Kartkę Świąteczną nasi uczniowie – Justyna Brudnowska klasa I oraz Jerzy Zasadziński klasa I otrzymali wyróżnienia w kategorii wiekowej I – III.
Nadmienić należy, że do konkursu zostało przesłanych 794 prac, z których komisja wyłoniła zwycięzców i wyróżnionych w dwóch kategoriach wiekowych.
Niezwykle dumni jesteśmy z Mai Wojciechowskiej – naszej uczennicy klasy VI, która zdobyła II miejsce w konkursie „ Makieta skierniewickiego zabytku” za pracę – makietę zabytku „ Willa Kozłowskich”.
Gratulujemy osiągnięć oraz talentu!