Sukcesy przyrodnicze szóstoklasistów

11 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 w Skierniewicach odbyło się podsumowanie VI Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego „Z przyrodą w plecaku”. W tym roku tematem przewodnim konkursu była Polska Północna i Morze Bałtyckie. Dużą radość sprawili nam nasi szóstoklasiści, którzy zarówno w zmaganiach indywidualnych, jak i drużynowych zajęli czołowe miejsca. Część indywidualna I Laureatem konkursu została Lena Marcinkowska (Zespołu Szkół im. ks. St. Konarskiego). II Laureatem konkursu został Adam Kubica (NSP Źródła) i Maja Kubik (SP nr 2). III Laureatem konkursu został Gabriel Ciesielski (SP nr 2) Wyróżnienie otrzymali Michał Dolecki (SP nr 2) Julia Lelonkiewicz (NSP Źródła) oraz Filip Nowicki (NSP Źródła). Część drużynowa 1 miejsce – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Źródła (skład: Jakub Caban, Adam Kubica, Nowicki Filip) 2 miejsce – Zespół Szkół im. ks. St. Konarskiego (skład: Lena Marcinkowska, Kacper Winciorek, Kacper Bizub) 3 miejsce – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Źródła (skład: Izabela Jeż, Julia Lelonkiewicz, Anna Nowacka) Serdecznie gratulujemy naszym szóstoklasistom i życzymy pogłębiania pasji do świata przyrody.

Wojciech Frączek