Tymczasem w szkole …

Lato w pełni, wielu już odpoczywa… Niektórzy postanowili przed urlopem oddać trochę serca i pracy naszej szkole. To wspaniałe, że jesteśmy jak rodzina – każdy wykonuje swoją cząstkę dla dobra wspólnego…

Zaraz po zakończeniu roku szkolnego ruszyły prace malarskie, remontowe. Pracujemy nad koncepcją nowego roku szkolnego – będzie trochę zmian, zauważycie je nie tylko wchodząc we wrześniu do budynku… Inspirujemy się najlepszymi wzorcami, choć w sercu Europy, sięgniemy do sprawdzonych elementów edukacji fińskiej:)

Szkoła to rzeczywistość dynamiczna, dlatego nigdy nie satysfakcjonuje nas stan obecny. Chcemy więcej, lepiej i krok po kroku to się udaje. Oddana kadra, wspierający rodzice i wolontariusze to tajemnica sukcesu. Za to wszystko BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI! On jest reżyserem tego przedsięwzięcia:)

R.A.