Udanych wakacji !!!

Każdy ma jakiś talent – w naszej szkole na pewno! Zarówno uczniowie jak i nauczyciele dowiedli tego w tym, kończącym się roku szkolnym, wiele razy. Żałujemy, że nie mogliśmy wzorem lat ubiegłych zorganizować SZKOLNEGO FESTIWALU TALENTÓW. Wierzymy jednak, że praca na mocnych stronach ucznia zawsze przynosi ogromne owoce.

Aby pięknej tradycji Szkoły Źródła stało się zadość, każdy za jego trud, wysiłek i pracę wkładaną w naukę, w kończącym się już za kilka dni roku szkolnym 2019/2020, dostanie na koniec wyróżnienie. Wszyscy uczniowie, wraz ze świadectwem, odbiorą dyplom z gratulacjami i nagrodę rzeczową. Każdy z Was jest bowiem wyjątkowy i niepowtarzalny, każdy zasługuje na docenienie! Dziękujemy za wspólnie przeżyte chwile i życzymy udanych wakacji:)

Do zobaczenia we wrześniu!